PDA

צפה בגרסה המלאה : עזרו לך? תן פידבק!

גל_כהן
31-08-2009, 17:26
אני שם לב לתופעה שישנם חברים בפורום שמעלים שאלות ומקבלים עזרה
מחברים אחרים , אך אינם נותנים פידבק לזה שהשיב להם - שנתן פתרון מלא ,
הדרכה או כיוון אחר לתרגיל עליו שאלו.
חבר'ה - אלה שעוזרים לכם הם לא קיר , הם תלמידים כמוכם ובדיוק כמוכם הם
נמצאים בפורום כי הם רוצים להנות מהשהות שלהם בו , לקבל עזרה כשהם צריכים
ולהגיש אותה כשיכולים.
שאלתם משהו , ביקשתם עזרה או הסבר כלשהו. אם קיבלתם את מה שביקשתם
וזה אכן עזר לכם אז תנו פידבק כלשהו - תשיבו - תודה ברוב המקרים (יש יוצאי דופן)
לא עולה כסף - לוקח בדיוק שתי שניות וחצי (או 5 לאלה שאיטיים בינינו) להקליד תודה.
קבלו את מה שאתם צריכים , אבל דעו לתת את התמורה הצנועה הזו בעד מה שקיבלתם - הפידבקים
האלה תורמים לשני הצדדים ובעיקר לפורום.
אל תישארו אדישים - תעשו למען הפורום ותגיבו איפה שנראה לכם נכון וחשוב להגיב.

דעות , הערות והארות באשר לכתוב לעיל או באשר לדברים נוספים שמפריעים
לכם או שנראה לכם חשוב שיהיו בפורום יתקבלו בברכה.

יום טוב והמשך שהייה נעימה לכולם :) !

dan123a67
31-08-2009, 18:09
שלום ,

מילים כדרבנות.. :agree:

יום טוב :takdir:

chenfire
31-08-2009, 18:49
מסכים בהחלט

Netanelm7
03-09-2009, 21:05
אני איתך גל :) מסכים בפה מלא

איציק2
03-09-2009, 23:11
מצטרף לכולם.

Ohadush
04-09-2009, 11:16
צודק בהחלט , אף אחד פה לא חייב למישהו משהו והעזרה באמת ניתנת מרצון מלא .

גל_כהן
13-09-2009, 16:51
מוקפץ בשל החשיבות.

יום טוב :) !

lori
13-09-2009, 16:58
גל אני מנצלת את ההזדמנות הזו להגיד לך תודה רבה לך, לאריאל ולמיכאל שבאמת גם מנהלים את הפורום הזה על הצד הטוב ביותר וגם משקיעים בפניות של תלמידים במגוון מקצועות..
אז זה הרגע להגיד תודה :)

אברה
13-09-2009, 22:10
אם כבר נכנסתי לאשכול אז אני ארשום את מה שעלה לי בראש.
כהן גל - שפיץ על...

JustMe
19-09-2009, 14:49
תודה על העזרה

גל_כהן
03-10-2009, 21:58
ושוב אני מקפיץ בשביל החשיבות.
כמו כן, אני מוסיף את העניין שאנשים מתעלמים פה ושם מהחוקים - אנחנו לא סתם
הגדרנו מעין תקנון לפורום והרעיון בו הוא להיטיב עם המשתמשים - החוקים הם
לא בשבילנו - ציות להם הופך את הפורום לטוב יותר עבור חברי הפורום - החיפוש
הופך לפשוט יותר כשמציינים את מקור התרגיל, הבאת פתרון היא פשוטה יותר לתרגיל
כתוב מאשר ללכת ולחפש את התרגיל בספר שלא לכולם יש ביד - צייתו לחוקים - הם לא סתם רשומים שם.

Ohadush
06-10-2009, 04:14
גל באמת בחור שפיץ ומיוחד במינו.
תודה רבה גל ! גם לך אריאל אברה חן ברק רון לורי :) מיכאל דן השמן ולכולם.

chenfire
06-10-2009, 04:58
אני רוצה לומר תודה לכל צוות המנהלים של האתר! תמשיכו ככה!

Mancini
07-10-2009, 16:21
100%
כל הכבוד לגל, אריאל ולשאר הצוות המעולה.

rona
09-10-2009, 14:21
רציתי להודות מעומק הלב למיכאל גיא ו lori שהראו לי איך לפתור תרגילים שלא הצלחתי!!...
תודה רבה רבה אתם עוזרים לי מאוד!

asherm01
17-12-2009, 19:16
צוות מיוחד במינו ואתר לתפארת! ---- תודה מראש וכן תודה ספציפית למשיבים ---
לדעתי- האתר המקצועי והמהיר-(חייב לציין) ביותר.

dito9
17-12-2009, 19:35
רציתי לומר תודה רבה לכל מי שעזר לי כאן.... תודה שהקדשתם מזמנכם לפתרון התרגילים
לצוות המנהלים אין עליכם אתם עושים עבודה מושלמת ישר כוח!!

פשוט אתר מספר 1.....

אריאל
17-12-2009, 19:38
תפרסמו אותו לחברים :)

dito9
17-12-2009, 19:53
אל תדאג כל יואל גבע יודע על האתר הזה!! קורס 5 יחידות

dor90
04-01-2010, 22:15
קראתי והפנמתי

dito9
04-01-2010, 22:19
wtf??

גל_כהן
19-04-2010, 15:33
הקפצה בשל החשיבות (וכן, גם אחרי כ"כ הרבה זמן עוד יש תוקף וטעם לאשכול הזה).

22-04-2010, 13:59
גל כהן תודה רבה רבה עזרת לי מאוד תודה על הזמן וההשקעה:takdir:

גל_כהן
26-06-2010, 20:20
ושוב, מוקפץ בשל החשיבות - אנשים, כשעוזרים לכם מן הראוי לתת תגובה ראויה.

c}{en
26-06-2010, 20:50
ואני רוצה עוד להוסיף על דבריו של גל-
כל אחד מחברי הפורום שעוזר ותורם,
לא מקבל תמורה על כך- הכל נעשה מתוך רצון טוב והרצון באמת לעזור ולתרום.
אז, אנא, תשימו לב איזה תגובות אתם כותבים- לפעמים יש תחושה שאנשים מסויימים חושבים ש"חייבים" להם משהו, ולפעמים צורת הדיבור באה מתוך דרישה, וזה ממש לא נעים, כי כולנו עושים כאן הכל מתוך רצון ולא מתוך חובה.

אם מישהו עזר לכם- אתם יכולים לכתוב תגובה, ולהגיד תודה.
אפילו אם הוא לא ממש עזר- אבל הוא הגיב, וכן ניסה לעזור,
אתם יכולים לתת התייחסות- להגיד תודה על הרצון, על האכפתיות.

שיהיה לכולם שבוע טוב,
חן :)

Learn
26-06-2010, 21:17
ואני רוצה עוד להוסיף על דבריו של גל-
כל אחד מחברי הפורום שעוזר ותורם,
לא מקבל תמורה על כך- הכל נעשה מתוך רצון טוב והרצון באמת לעזור ולתרום.
אז, אנא, תשימו לב איזה תגובות אתם כותבים- לפעמים יש תחושה שאנשים מסויימים חושבים ש"חייבים" להם משהו, ולפעמים צורת הדיבור באה מתוך דרישה, וזה ממש לא נעים, כי כולנו עושים כאן הכל מתוך רצון ולא מתוך חובה.

אם מישהו עזר לכם- אתם יכולים לכתוב תגובה, ולהגיד תודה.
אפילו אם הוא לא ממש עזר- אבל הוא הגיב, וכן ניסה לעזור,
אתם יכולים לתת התייחסות- להגיד תודה על הרצון, על האכפתיות.

שיהיה לכולם שבוע טוב,
חן :)

גל, אחלה רעיון לאשכול. במקום להקפיץ אותו לא יותר פשוט לנעוץ אותו?

הרשו לי להוסיף דבר על דבריה של חן:
למרות כפתור ה"תודה" שיש לייד הודעה, ניתן גם, כמו שחן אמרה "לתת התייחסות"-לומר תודה.
ואו חן, רק עכשיו שמתי לב כמה תודות יש לך.

c}{en
26-06-2010, 21:34
גל, אחלה רעיון לאשכול. במקום להקפיץ אותו לא יותר פשוט לנעוץ אותו?

הרשו לי להוסיף דבר על דבריה של חן:
למרות כפתור ה"תודה" שיש לייד הודעה, ניתן גם, כמו שחן אמרה "לתת התייחסות"-לומר תודה.
ואו חן, רק עכשיו שמתי לב כמה תודות יש לך.
תסתכל כמה יש לגל, אריאל ומיכאל ואז תדבר..חח

Yael
26-06-2010, 22:31
אכן!
גם אני רציתי להעיר על זה והתביישתי ><

או כמו המחנכת שלי אומרת: תמיד תזכרי להגיד תודה כי יכול להיות שההזדמנות להגיד לא תחזור שוב..(לי זה מזכיר את החברים שלי שהולכים לקרבי ויכולים להיהרג בצבא /: )

racing2
31-07-2010, 12:04
תודה לתומר, אשר, נתנאל סיוון וחן הנהדרים שעזרו לי לכל אורך 11 העמודים בימים האחרונים!!!:04:

avihai
10-08-2010, 02:38
מוקפץ בשל החשיבות !!!...
אחלה אתר עזרתם לי הרבה מאוד תודה רבה לכם על הכל!!!!

boosy
24-08-2010, 14:51
אתר למופת שעוזר לי המון ובמהירות!
כל הכבוד לכם!

שירז
20-10-2010, 21:18
נכוןן מאוד! האתר הזה כ"כ טוב!
תמיד כשיש לי בעיה בכל מיני תרגילים אז אנשים פהה נותנים לי מענה!!
אני כ"כ שמחה שאני חברה באתר הזה!

עדי 3>
12-11-2010, 09:54
תודה רבה לאתר הנפלא המקדם את המתימטיקה בישראל

alex200815
07-08-2011, 15:56
תודה רבה למי שהשקיע מזמנו ונתן פה עזרה לכל מי שהיה צריך באופן זריז :)

מיכאל
07-08-2011, 21:09
תודה לכולכם ובואו גם אתם לעזור לדורות הבאים

Macho57
08-08-2011, 00:44
האתר הזה זה כמה דברים
זה מורה אחרי שעות בית ספר
זה גם מורה פרטי
האתר זמין 24 שעות ביממה
האתר עוזר לכל אחד לא משנה כמה יחידות הוא
והאתר תמיד מספק תשובה..
כל אותם אנשים ופתרונות ועזרות יהיו רלוונטים גם בעוד הרבה שנים ומהווים נכס צאן ברזל

האתר לא היה אתר בלי אותם אנשים שיושבים ועוזרים על בסיס קבוע

אז תודה לאלו שבונים את האתר הזה..

gil l
31-12-2011, 22:32
כל הכבוד לכם על העזרה ועל הרצון הטוב!לפותח דיון אתה צודק בהחלט .

rafi2342
29-02-2012, 20:34
קודם כל שלום לכולם
אני עכשיו בן 19 וחצי עתודאי הלומד הנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטת בן גוריון
בתיכון הייתי נכנס לפורום הזה כדי לשאול שאלות וכמובן הייתם עונים לי מהר ,אני להודות למי שייסד את הפורום לבעלים ולמנהלים ומשתמשים המקדישים כמה דק' כדי לעזור לאחרים ... כל הכבוד אנשים מהיום אני אנסה לכנס כל כמה זמן לפורום כדי לעזור לאנשים בדיוק כמו שהייתם עוזרים לי ואפילו עכשיו עוזרים לי .... : )

alex200815
03-03-2012, 16:53
תודה רבה על העזרה , שמגיעה גם כשצריך :)

YARINYARIN6
29-07-2012, 12:23
תודה רבה על העזרה כיף לראות שיש אנשים שמוכנים לעזור לאחרים,זה אפילו מרגש

תודה רבה ושבוע מצויין :takdir:

sharon1890
04-08-2012, 14:03
מסכים בהחלט למילות ראשית האשכול.

נכון מאוד יש כאן כמה חברים שעוזרים בזמנם ובאמת הם עושים עבודה נפלאה!

אציג אותם בהמשך (זהו פרמטר שעדין נמדד ;) ).

שבוע טוב

shay123
04-08-2012, 23:25
אחלה פורום תודה רבה ל Dmot

sharon1890
05-08-2012, 20:28
שלום לכולם,

אחרי תקופה של מספר ימים כאן נמדדו כמה פרמטרים
1.זמן תגובה לשאלה
2.כמות משתמשים המנסים לפתור\לעזור
3.אכפתיות ודאגה בנוגע לתרגיל(ז"א האם השואל הבין את מכלול השאלה כולה)
4.כתיבה מובנת ומסודרת.

אני מציין כי השמות הבאים עזרו לי מאוד בשבוע האחרון ואני שמח שיצא לי להכיר משתמשים אלו בטוח שהם יגיעו לפיסגות וימריאו מעלה מעלה.
לפני כמה שעות חזרתי מהמבחן שהלך לי ממש טוב ואני באמת כותב לכם תגובה זאת בכנות רבה,
אז מספר אחת הוא יאס YES אשר עונה בצורה מכובדת כנה אמיתית וישרה על רוב השאלות , מכיר את החומר ברמה גבוהה ,אכפתי לגבי מכלול השאלה כולה - ממש בן אדם טוב .
2.DMOT-תודה רבה עזרת בבעיות הקשות המתוסבכות ולא התביישת לרשום כמה שצריך עד שאבין.
3.גל כהן- לא רק בן אדם אלא אוהב לדון על התרגיל על טכניקות ושיטות שונות שאפשר להגיע למטרה חושב בצורה מיוחדת מאוד תודה לך!
4.BOGRI71- תודה לך ועוד ניפגש בהמשך אני מאמין בפיזיקה ,הבאת תשובות ישר ולעניין מה שאני אוהב בתגובות שלך שלא הבאת כל פעם את כל הפיתרון נתת מילה בשביל שאחשוב על הדרך ואפתח לבד את השאר (כך אלמד להתמודד לבד עם המצבים)-אז תודה רבה.
5.FRACTAL-גבר גבר הבאת תשובות מלללאוות ממש אין כאלו דברים הסברים על כל שורה מדוייקת ורציני בנושא.- תודה רבה אחי.

תודה לכולם עבודת קודש אתם עושים אם שכחתי מישהו שעזר לי אז תודה רבההה !!
אוהב אתכם אנשים תודה וערב מצויין.

david11
20-08-2012, 23:13
פורום עם אנשים מדהימים,זה לא ברור מאליו העזרה הזאת!
במיוחד אני רוצה לציין את Dmot שתמיד עוזר ועושה את זה בכיף, גם בשעות מאוחרות שהראש כבר לא עובד הוא תמיד שם כדי לעזור!

Dmot
21-08-2012, 03:06
דוד, תבורך. אתה זה שצריך להודות לו. ישר הצטרפת לאתר, לקחת דף ועט (אולי באופן מטאפורי? ^_^) והתחלת לעזור לאנשים. אתה מעלה פתרונות מלאים, סורק, ומציע עזרה אם לא מבינים...מדהים! ^_^
מה שכן, הקישור הזה מופיע בחתימה שלי כבר זמן רב, ואני לא חושב שהגבתי פה. אני כבר בערך שנה כאן (בה עזרתי לאנשים. בשנה האחרונה הייתי מבלה את רוב זמני בשינה והליכה חוזרת לבית הספר. עומס), ויצא לי לראות כאן אנשים מדהימים. אני זוכר את סיוון,חן ואשר שישבו ועזרו לאנשים, ובמשך הזמן הגיעו עוד אנשים. זה המקום לציין לא רק את דוד, אלא גם את עומר, Fractal, חברי הטוב Brainless [שאשמח אם ישנה כינוי מתישהו, כי הכינוי ממש לא מעיד עליו], the-myst,yes ,אייטן,חן,דוד גריסרו,שיר וגילה. לאחרונה ראיתי גם את נוי שעוזרת לאנשים בשמחה. אני חייב להגיד שזה מדהים בעיניי, שאנשים מוכנים לתרום, מזמנם החופשי, לאנשים שכלל לא הם לא מכירים, ועושים זאת בשמחה, עם חיוכים ותגובות חיוביות. אנשים כאן מוכנים להסביר אחד לשני עד שהם מבינים לחלוטין-ולא משנה כמה זמן זה יקח.
אני באמת לא מבין הפורום לא מפורסם יותר. הפורום באמת מהווה כלי עזר מדהים לתלמידים,במיוחד במתמטיקה. התשובות כאן מהירות, לפעמים בשעות הקטנות של הלילה; הקשר אינו רק לימודי, ולא פעם יצא לי לדבר כאן עם אנשים "על נושאים שמעבר". לאחר שנעלמתי לי קצת, קיבלתי המון הודעות פרטיות עם מילים חמות וקריאות של "תחזור!", דבר שבאמת שימח אותי מאוד.
אכן, ישנה תופעה של אנשים שמשתמשים בפורום כדי לסיים עבודות קיץ (הכוונה היא פשוט לפרסם עבודת קיץ כולה ולכתוב "תפתרו לי!",בלי ניסיון קלוש לנסות את התרגילים, ולא לנסות את התרגילים, לא להצליח ואז לפרסם-גם אם מדובר בעבודה שלמה), או לאחר שכותבים עבורם פתרון של עמוד מפורט עם הסברים ומשוואות לא טורחים אף להגיד "תודה"...אבל קבוצת האנשים הזו היא כאין וכאפס אל מול שאר הקהילה.
"נער הייתי וגם זקנתי...", וכל יום אני מתפלא מחדש אל מול האנשים שכאן. אני חייב לציין שבהתחלה, חשבתי שרובם עושים זאת כדי שילחצו על כפתור ה"לייק", אבל, התבדיתי מהר מאוד. הקהילה הקטנה כאן מורכבת מאנשים איכותיים, ועדיפה לפי דעתי על קהילה גדולה ושסועה. כולם כאן בשביל לעזור ולתמוך (: כל אחד כאן, יותר מיוחד מהשני.
אני שמח להיות בפורום הזה ולהשקיע מעצמי כדי לעזור (: שלחתי, גם בתקופה שלא הייתי כאן, רבים לכאן. אולי אני קצת מגזים, אבל באמת ובתמים, הפורום יכול להוות תחליף מצויין למורים פרטיים-שכן הכל נעשה בחינם, ללא הגבלת זמן, עם אנשים בעלי ידע עצום אחד אחד.
לסיכום, אני גאה להיות חבר בפורום הזה. וגם אם אתגייס בקרוב, אשתדל להכנס לפורום ולעזור (כמו גל כהן, שלא שכחתי ממנו, ותמיד מדהים אותי עם הפתרונות שלו-בדרכים שאיני מבין כלל איך הוא חושב עליהם...)
לילה טוב ומבורך לכולם! תודה על הכל! (:

דודו גריסרו
21-08-2012, 10:04
תודה לך תומר!!!!!!אני פשוט אוהב לעזור . אלוהים נתן לי מתנה , מיוחדת במינה...ואני חולק אותה עם שאר האנשים....ככה אני מרגיש...

Daniel Chernenkov
22-08-2012, 18:27
רציתי להודות לתומר, Dmot (http://www.emath.co.il/forums/members/dmot.htm)על כך שעזר לי בפתרון מלא של תרגיל גדול. כעת ברורה לי הדרך של הפתרון! תודה רבה!
קישור לנושא: http://www.emath.co.il/forums/%D7%A9%D7%90%D7%9C%D7%95%D7%9F-804/57275.htm#post337586
תודה תומר, שוב!

Dmot
22-08-2012, 18:31
זה היה נחמד מצידך מאוד (: אני לא עושה זאת מתוך רצון שתפרסם כאן הודעה (למרות שזה מופיע בחתימה. זה בסה"כ כדי שאנשים לא יתעלמו מפתרונות שנתנו להם)-אבל אני מאוד מודה לך על כך! ^_^
תודה. העלית בפניי חיוך. תבורך.
אם תצטרך עזרה, אשמח לעזור לך כמה שתצטרך. פשוט פרסם אשכול בפורום ואני אגיב במהרה (:
תבורך!!! ^_^ לילה טוב ומבורך! (: תודה שוב!

erez.c69
24-08-2012, 00:58
תודה רבה רבה..אתה תותח:okey:

Dmot
24-08-2012, 01:19
ארז, שאתה כותב פידבק, תרשום למי הוא מופנה (: ראיתי שגל עזר לך.
גל הוא באמת תותח (: הוא מדהים אותי כל פעם מחדש. ציין את השם שלו בפידבק.
זה עושה הרגשה טובה שמשתמשים מחזירים פידבקים על אנשים שעזרו להם. משמעות האשכול, לפי דעתי, הייתה שאנשים יפנימו שאנשים שעוזרים להם הם גם אנשים ויש לכבד אותם ולרשום להם תודה, אבל מהר מאוד הפך האשכול לאשכול הודיה למשתמשים שעזרו. וזה משהו מבורך לפי דעתי.
לילה טוב ומבורך. שבת שלום (:

גל_כהן
24-08-2012, 08:59
תומר, אם לך מותר להצטנע ("אני שוב מדגיש, אני לא גאון"), אז גם לי מותר.
אני לא תותח ואני לא צריך להדהים אף אחד. אני לוקח את מה שלמדתי ומיישם אותו פרופר. אם לעיתים
אני בוחר להציג משהו אחר שהבריק לי באמצע הפתרון, אז זה מאוד ספציפי ונקודתי לאותו פתרון.
אם מישהו היה בוחר לעקוב אחרי רוב הפתרונות שלי, הם בנאליים למדי ועובדים בקו מאוד סטנדרטי.

על כל פנים, אני מאוד מודה לך ולארז ולכל מי שבחר לשבח אותי - תמיד כיף לקבל מחמאות.

ואנצל גם את ההזדמנות להגיד לך תודה רבה רבה על כל ההשקעה בזמן האחרון, אני מרגיש שאין לי צורך
להעביר את המושכות, מישהו כבר לקח אותן (זה לא רמז לעזיבה או כל דבר אחר, זו פשוט התנצלות על
ההעדרות שלי בזמן האחרון).

Dmot
24-08-2012, 14:47
CrazyDiamond, תבורך ^_^
נמ. זה סגנון הדיבור שלי וסגנון הכתיבה שלי. אני מניח שאנשים בפורום יצטרכו לסבול את זה (: זה חרפן גם את חברים שלי בהתחלה, אבל הם התרגלו (:
גל, אתה בצבא. זה מדהים שאתה עוד מוצא זמן להתחבר לפורום מדיי פעם. אני מקווה שגם לי יהיה זמן כזה (:
רוב האנשים אינם גאונים במתמטיקה. יש אנשים שאכן נולדו עם "כישרון מתמטי", אבל לא כולם. ויש אנשים שפשוט יודעים לנצל את מה שלמדו, ולהשתמש בו (:
שבת שלום ומבורך (: יום טוב ומבורך (:

CrazyDiamond
24-08-2012, 14:49
מחקתי מה שרשמתי אחי, זה לא היה לעניין
מרגיש לי מלאכותי כל צורת הכתיבה שלך אבל מה שעושה לך טוב

Dmot
24-08-2012, 14:51
זה בסדר. אני מבין שזה יכול לעלות על העצבים של אנשים.
מאידך, אם תהית, זה לא מלאכותי במיוחד. אני באמת לא מרגיש צורך להסביר למה, אבל אני מניח שתצטרך לקבל את זה.
כמובן, שאתה רשאי גם לא להאמין לי ולקבל את זה כשקר כלשהו. לא ממש אכפת לי.
שבת שלום.

CrazyDiamond
24-08-2012, 14:54
מה, לי לא מגיעה לקבל שבת מבורכת גם?

Dmot
24-08-2012, 14:57
הרגשתי שזה מעצבן אותך, ולכן לא רשמתי.
אני נועל את הדיון הזה כאן, כי לא ממש רוצה לדון עליו יותר.
שבת קודש,שלום ומבורך.

hadarmea
29-08-2012, 20:23
ובהקשר הזה.. תודה רבה על האתר המדהים הזה, שבאמת עוזרים פה כמה שאפשר ^^ באמת שאין לי מושג איך הייתי עוברת את המתמטיקה בלעדיו, רצינייי (:

NiCkLeSs
11-09-2012, 18:58
אחח, תומר Dmot.. אולי אשכול הפידבק הזה נמצא בחתימה שלך "סתם" במקרה שאנשים יכנסו ויתנו פידבק לאחרים, אבל בהחלט שזה מגיע גם לך!
אתה אחד האנשים התותחים והמדהימים שיצא לי לראות פה (למרות שאני לא הרבה פה..) אבל אני פה מספיק כדי לדעת עד כמה אתה פשוט תותח !
פתחתי 2 נושאים בשביל לקבל עזרה, וממש לא ציפיתי לקבל עזרה כזאת מהירה + עזרה כזאת טובה ומפורטת! וואו! בזכותך הבנתי הרבה הרבה יותר..
אני באמת מודה לך על כל העזרה הטובה הזאת וההשקעה (בכלל בפורום, לא רק שלי).. אני רואה שאתה עוזר מפה עד הודעה חדשה !
ה-"ציון לשבח" באמת מגיע לך, ואפילו יותר מזה! באמת שצריכים עוד אנשים כמוך כאן, באמת.. זה רק יוסיף ויועיל !
האמת שזה נראה כאילו עזרת לי ב"עוד סתם תרגיל פשוט".. אבל בשבילי זה הרבה יותר מזה. לכל אחד יש את הסיבות שלו ;]
מקווה שלא תיעלם מהפורום חח ושתמשיך לעזור בכללי כמו שאתה רק יודע.. אני (וכמובן עוד המון אנשים) צריכים את העזרה שלך!

ישר כח, ערב טוב !!!

Dmot
11-09-2012, 19:19
בשביל אנשים כמוך אני נמצא בפורום (: ציינתי כבר כמה פעמים שאנשים מחוץ לפורום צריכים ללמוד מהנעשה כאן [כמובן, לא רק מהלימוד, אלא גם מהנוהל]. אנשים מעריכים את אשר עושים בשבילם, במרבית הפעמים, ומודים על כך.
ואם יותר לי להחזיר מעט אליך (: אתה אחד מהאנשים שצריכים להסתכל ממנו בפורום וללמוד. אתה מחכה בסבלנות לפתרונות, שואל עד מתי שתבין [ולא מתנפל אם אתה רואה שיש טעות בפתרונות] ומודה על העזרה (: אשריך!
אני מאחל לך שנה טובה ומתוקה. זה שאני עכשיו "משתמש כבוד" דיי משך אליי תשומת לב, אבל זה המקום לציין גם המון אנשים אחרים שעוזרים בפורום בשמחה (:
תודה רבה לך על הפידבק! הוא אחד המושקעים שראיתי. תודה פעם נוספת! אני מאחל לך המון בהצלחה, ושנה טובה ומתוקה (: אם תצטרך עזרה, אהיה בין הראשונים שיעזרו לך!
לילה טוב ומבורך ^_________________^

elad29
12-09-2012, 23:20
חזק אתה!! ;)

Dmot
13-09-2012, 02:33
תודה רבה לך (: שמחתי לעזור לך!
לילה טוב ומבורך.

hadarmea
20-09-2012, 21:21
*המווון* תודה תומר על העזרה, המהירות וההשקעה ^-^

Dmot
20-09-2012, 21:51
תודה רבה,
שמחתי לעזור לך (: אני שמח לעזור לכל אדם שלא מתייחס לכך כמובן מאליו, ופי כמה וכמה אם הוא מתעניין ורוצה שאוכיח בשבילו משהו.
את כמובן משתייכת לקבוצה הזאת (:
תודה רבה רבה על הפידבק החיובי! (: שימחת אותי מאוד! (:
המון המון המון בהצלחה, ותרגישי חופשי לשאול כמה שאלות שתרצי בפורום,
אענה מהר ככל יכולתי ובצורה הטובה ביותר (:
חתימה טובה ושנה של בריאות ואושר! (:
תומר.

c"e
30-03-2013, 14:51
תודה על הכל אין עליכם !!

intguy
18-04-2013, 02:23
שפיצים על.. תודה לכולם

מיכאל
18-04-2013, 22:26
מותר לומר תודה , ןללחוץ על כפתור , אהבתי , ולעשות LIKE בפייסבוק, לא מאמץ גדול

niv1
31-05-2013, 16:27
צפה בפרופיל: Dmot - Emath - בגרות במתמטיקה, פיסיקה (http://www.emath.co.il/forums/members/dmot.htm)
או בשמו תומר - אדם תותח, עוזר מאוד ומבין !! צל"ש !!!

עירא
13-06-2013, 13:11
תודה רבה על העזרות, זה ממש מציל אותי!

Dmot
13-06-2013, 13:55
אני - וכולם - שמחים לעזור. תודה רבה על הפידבקים שלכם. זה באמת מראה שיש רצון משני הצדדים - גם לאנשים ללמוד, וגם לאנשים ללמד.
חשוב שתבינו את החומר, אבל תפיצו אותם גם אתם. בתקופת הבגרויות אני וחבריי לימדנו אחד את השני, ולא פעם אנשים מהכיתה התקשו בחומר - כי לעיתים המורות והמורים לא מסבירים טוב, או שלעיתים קשה לאדם ספציפי להבין חומר מסויים (וגם אני הייתי כזה בתקופת התיכון). לעיתים גם אדם משלים חומר, ומכיוון שהחומר נבנה, יש לו בעיה להבין. לעיתים גם יש הקבצות, וכל אדם הגיע ממורה אחר, וכל מורה לימד אחרת. בגלל זה, חשוב לדעת להעביר את החומר אחד לשני (: אם קשה לכם להסביר את החומר, אפשר גם להפיץ את האתר הזה - הוא עוזר, בסה"כ, בחינם - כדי שעוד אנשים יוכלו ללמוד את החומר (: חשוב לזכור גם לעיתים את הצד של המורים. ישנם 30 ילדים בכיתה, ואי אפשר להתעכב על כל דבר קטן...נכון שלעיתים מעצבן לחשוב על כך, אבל ישנו לחץ דוחק להשלים את החומר לבגרות.

אני ממש שמח לקרוא מחדש את הפידבקים של אנשים, ולא רק עליי. זה באמת נחמד לראות שיש רצון ללמוד, ורצון להודות על דברים - שכן זה ממש לא מובן מאליו. אני ועוד כמה אנשים שעוזרים כאן סיימנו כבר את התיכון. ישנם כאן עתודאים, אנשים בצבא, סטודנטים, מורים. תתפלאו לגלות שלא פעם האסיסטניטים שלכם יכולים להיות גם ממש בגיל שלכם. גם לנו יש דברים לעשות לעיתים, ואנו לא יכולים להתחבר כל הזמן. אבל, כשאנו עושים זאת, ונתקלים בתגובות חמות ובבפידבקים, זה באמת נותן לנו את הכח, והרצן, להמשיך. היו אסיסטנטים שכבר פרשו, וחלקם פשוט לא הצליחו לנהל את הזמן. לא פעם עולה מחשבה של "אולי עדיף שנעביר את השרביט למישהו אחר", אבל כל הודעה שלכם, פידבק טוב או פשוט "תודה!" עושים את ההבדל. אין דבר יותר משמח מלקבל הודעה פרטית של מישהו שעזרת לו, שמספר שהוא הצליח לעבור מבחן מסויים שחשש ממנו, בגרות, מבחן מעבר ועוד. לא פעם אנשים שלא ידעו את החומר כלל מצליחים להשלים את החומר לבד - בלי עזרת מורים, או בטח, מורים פרטיים, שעולים כסף רב - ולהגיע לרמה של תלמידים "רגילים" ואף יותר מכך.
תודה לכולם! (: אתם באמת משמחים אותי כל פעם מחדש!
יום טוב ומבורך, תומר (:

קדרי
02-11-2013, 11:13
מותר לומר תודה , ןללחוץ על כפתור , אהבתי , ולעשות LIKE בפייסבוק, לא מאמץ גדול

תהיתי בנושא - כיוון שאני לא יודע למה/מי התייחסת בהודעתך, ברצוני לשאול:
יש פורומים בהם אנשים לא אובהים שאומרים תודה, אלא מעדיפים שעושים להם "תודה" על ההודעה/פרופיל (לא יודע מה זה בדיוק), וניראה לי שפה זה ה"מוניטין".
השאלה שלי היא כזאת, במקרה שמישהו עזר לי, מה עדיף, להגיד תודה, להעלות מוניטין או לעשות "לייק" (לא מדבר על פייסבוק, אלא על זה שבמודעה עצמה)?
מה ההבדל בין כל אלה, ואם הם משמשים לאותה מטרה למה יש כזה ריבוי?

מזל שניתקלתי באשכול (הכוונה מצד חתימתו של dmot :) ), אחרת הייתי מתחבט כל פעם מה לעשות, כי לא ברורים לי המנהגים של הפורום בתור חבר חדש.

מיכאל
03-11-2013, 08:59
לא משנה , העיקר להוקיר תודה למי שעוזר, יש כאלה , לצערי , ששוכחים להודות,,,,,

amitss
29-11-2013, 14:36
תודה רבה לכולם ובמיוחד לתומר שנתן לי תשובה נכונה ומהירה!

Dmot
29-11-2013, 14:37
לא היית צריך :) תודה רבה לך! :) אני ממש שמח שהצלחתי לעזור :)
שבת שלום ומבורך, תומר :)

עדן_
16-02-2014, 21:54
היום נרשמתי ובאמת קיבלתי עזרה בתרגיל אחד ממש תודה רבה אני אציין את המשתמש\ת !
חן_ (http://www.emath.co.il/forums/members/%D7%97%D7%9F_.htm)
תודה רבה לה\לו

geq
05-05-2014, 14:38
בלי לפגוע באף אחד, זאת אחת התופעות הנפוצות פה
אנשים, אלה שעוזרים לכם הם לא קיר
אומרים תודה

candy
12-06-2014, 22:14
למרות שכבר סיימתי י"ב שנה שעברה, רציתי להגיד לכם תודה מכל הלב על העזרה והתמיכה
עזרתם לי מאד לעבור את הבגרות בציונים מצויינים.
תוווווווווודה

nirzz
05-11-2014, 19:48
אין ספק שאתם עוזרים לאנשים להפוך את החיים להרבה יותר קלים, תודה לכולכם.

מיכאל
05-11-2014, 21:17
התענוג הוא שלנו,ואנו שמחים שאתם נהנים.