עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 19

אשכול: בגרות פרוייקט 1 יח' (מדעי המחשב)

משתמש רשום חבר Emath מתקדם

פרטי משתמש

ברירת מחדל בגרות פרוייקט 1 יח' (מדעי המחשב)

היום הייתה לי בגרות בחינה בפרוייקט בכולל הצגת הפרוייקט ותרגילים שהבוחנת נתנה לי...
    ד"א הבוחנת הייתה הילה קדמן (אני מניח שאתם מכירים אותה מהאתר שהיא בנתה למדעי המחשב).

בכל מקרה ידוע לי הציון והוא 97 (94 מגן, 100 בגרות)...

האם גם לכם הייתה הבחינה? ואם כן איך הלך???? :32_002:

טיפים לאלה שעדיין לא נבחנו:
    (1) בשום פנים ואופן אל תנסו ליצור משהו שאתם לא יודעים איך אלא אם כן הוא יעבוד בוודאות במבחן ואתם תשלטו בחומר.
    (2) יש סיכוי שהיא תשאל אותכם על דברים ממש בסיסיים - כמו למשל הבדלים בין פקדים (אם אתם בתוכנית בחדשה).
    (3) משהו שהיא בוודאות מבקש ממכם לעשות: שלאחר שמשתמש נרשם הוא יהיה מחובר ויוכל לראות תוכן חסום למשתמשים רשומים.
    (4) היא גם תשאל אותכם שאלות לגבי: "איפה משתרחשים אימות הנתונים (צד שרת או לקוח).

אם למישהו יש בעיה שתוכנית החדשה אשמח לעזור
    נערך לאחרונה על ידי Netanelm7, 24-06-2009 בשעה 20:39
    (1) "הדבר הכי חשוב, הוא לעולם לא להפסיק לשאול שאלות" - אלברט איינשטיין

(2) "תשקיעו בלימודים ---> אין לכם מושג כמה זה יעזור לכם / יחסוך לכם בעתיד" .... תאמינו לי יהיה לכם מספיק זמן להנות !!! ד"א מי אמר שאי אפשר לשלב את שניהם =]

פרטי משתמש

כל הכבוד ציון מכובד, אני חושב אנחנו בישנה, מחר יש לי מגן, המורה אמרה לי שאני צריך להוסיף מונה מבקרים כדי לקבל 100, ואין לי מוגש איך....

"איפה משתרחשים אימות הנתונים (צד שרת או לקוח)."
    מה הכוונה אימות ניתונים??
    הכוונה כאילו בדיקות ג'אבה סקריפט בהרשמה(לקוח), או אימות נתונים בהתחברות למשל לבדוק אם השם משתמש תואם את הססמא שזה צד שרת ??

הסמל האישי שלnirgt אסיסטנט חבר Emath בכיר

פרטי משתמש

אם נגיד יש דף מידע שרק משתמשים רשומים יכולים לראות אז זה דף מוגן (ככה אנחנו קראנו לו) ואני עשיתי את הבגרות בתוכנית הישנה שכותבים הכל במסמך טקסט אבל זו בגרות קלה (סופי 100), לכן אני לא יכול לעזור למי שנמצא בתוכנית החדשה עם web developer או כל תוכנה אחרת. בהצלחה לכל מי הניגשים או למי שכבר ניגש!
    "דקה אחת של הצלחה יכולה לממן שנות כישלון רבות."
    - רוברט בראונינג

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

לא יודע במה אתה עשית את הבחינה (אקסס או בניית אתר) אבל אני עשיתי באקסס ביום שני (אחרי הבגרות בהיסטוריה.. )
    לדעתי עשיתי את הפרזנטציה לבוחן בסדר גמור..
    הוא "גילה" לי כמה פאקים בעבודה אבל בתכלס זה דברים שאני לא ברמה של לדעת איך למנוע אותם.. לדוגמא הוא אמר: אם למשל אתה מוחק פריט ובסוף השנה נגיד אתה רוצה לראות פירוט של המוצרים שהנמכרו במשך השנה אתה הרי לא תראה את המוצר שמחקת.. וזה כאילו באג בעבודה..
    והוא נתן לי לעשות שאילתה שתמצא לי את הלקוח שקנה את המוצר שמחירו הכי גבוה. הרי זה מורכב משלושה חלקים: למצוא את המחיר הכי גבוה, למצוא לאיזה מוצר מחירו שווה למחיר זה, ואז למצוא את הלקוח שקנה את המוצר שכבר מצאתי. את שני החלקים הראשונים כבר עשיתי בעצמי בשאילתה אחרת (למצוא את העובד ששכרו הוא הגבוה ביותר) אבל בבחינה עצמה אני לא יודע מה קרה וזה פשוט התחרבש לי.. ניסיתי לעשות אותו דבר ב-sql אבל אולי שכחתי איזו נקודה או פסיק ואחרי איזה שעה כבר נמאס לי... אני אמרתי לו שכבר עשיתי שאילתה דומה מאד כחלק מהעבודה אז אני מקווה שהוא יתחשב בזה..
    נקווה שיהיה טוב מבחינת הציון.. ( אגב איך אתה כבר יודע את הציון? לי לא המורה ולא הבוחן אמרו..)

פרטי משתמש

נראה לי אנחנו מדברים על פרוייקטים שונים.. יש פרוייקט שהוא יחידה אחת שזה מה שדיברתי שעשיתי אותה בכיתה י' ויש פרוייקט שהוא 5 יח' ואותו עושים אצלנו ב-יב' (רק שנה הבאה) כי השאילתות שהסברת עליהן מוכרות לי מהשמיניסטים שלנו. לכן אני יודע את הציון שלי כבר מתחילת השנה יום טוב
    - רוברט בראונינג

פרטי משתמש

כן (בגלל שאתה שתכנית בישנה אתה לא צריך כל כך להרחיב).

המגן הרס לי.... איזה באסה חח..

(2) "תשקיעו בלימודים ---> אין לכם מושג כמה זה יעזור לכם / יחסוך לכם בעתיד" .... תאמינו לי יהיה לכם מספיק זמן להנות !!! ד"א מי אמר שאי אפשר לשלב את שניהם =]

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי alon1992 צפה בהודעה
    לא יודע במה אתה עשית את הבחינה (אקסס או בניית אתר) אבל אני עשיתי באקסס ביום שני (אחרי הבגרות בהיסטוריה.. )
    לדעתי עשיתי את הפרזנטציה לבוחן בסדר גמור..
    הוא "גילה" לי כמה פאקים בעבודה אבל בתכלס זה דברים שאני לא ברמה של לדעת איך למנוע אותם.. לדוגמא הוא אמר: אם למשל אתה מוחק פריט ובסוף השנה נגיד אתה רוצה לראות פירוט של המוצרים שהנמכרו במשך השנה אתה הרי לא תראה את המוצר שמחקת.. וזה כאילו באג בעבודה..
    והוא נתן לי לעשות שאילתה שתמצא לי את הלקוח שקנה את המוצר שמחירו הכי גבוה. הרי זה מורכב משלושה חלקים: למצוא את המחיר הכי גבוה, למצוא לאיזה מוצר מחירו שווה למחיר זה, ואז למצוא את הלקוח שקנה את המוצר שכבר מצאתי. את שני החלקים הראשונים כבר עשיתי בעצמי בשאילתה אחרת (למצוא את העובד ששכרו הוא הגבוה ביותר) אבל בבחינה עצמה אני לא יודע מה קרה וזה פשוט התחרבש לי.. ניסיתי לעשות אותו דבר ב-sql אבל אולי שכחתי איזו נקודה או פסיק ואחרי איזה שעה כבר נמאס לי... אני אמרתי לו שכבר עשיתי שאילתה דומה מאד כחלק מהעבודה אז אני מקווה שהוא יתחשב בזה..
    נקווה שיהיה טוב מבחינת הציון.. ( אגב איך אתה כבר יודע את הציון? לי לא המורה ולא הבוחן אמרו..)
    אחרי הבחינה ... אחרי שהיא בחנה את כולנו והתסכלה על החוברות בעיון... היא שאלה את אחראית בחינות הבגרות שלנו אם מותר לאמר את הציונים.
    האחראית אמרה לה שלא וצריך לחכות לעוד חודש ............................ אבל אחרי שהאחראית הלכה הילה קדמן אמרה לנו : "תמיד אפשר לכופף את החוקים" :69: ואמרה לנו את הציונים מהר.

משתמש רשום משתמש מתחיל

פרטי משתמש

ציטוט פורסם במקור על ידי netanelm7 צפה בהודעה
    אחרי הבחינה ... אחרי שהיא בחנה את כולנו והתסכלה על החוברות בעיון... היא שאלה את אחראית בחינות הבגרות שלנו אם מותר לאמר את הציונים.
    האחראית אמרה לה שלא וצריך לחכות לעוד חודש ............................ אבל אחרי שהאחראית הלכה הילה קדמן אמרה לנו : "תמיד אפשר לכופף את החוקים" :69: ואמרה לנו את הציונים מהר.
    סחתיין
    אני הוגשתי על 100 ואני מקווה שגם לי הציון יהיה טוב..
    נערך לאחרונה על ידי alon1992, 25-06-2009 בשעה 00:09

פרטי משתמש

יש למישהו מונה מבקרים?

משתמש רשום חבר Emath

פרטי משתמש

אני לא בטוח בקשר למונה מבקרים (אם זה מה שאתה מחפש)
    אבל יש באתר של סיגל בכמן
    נמצא ב:
    שירותים נוספים
    אתרים מומלצים
    שירותי סטטיסטיקה לאתר

פרטי משתמש

כן ראיתי, אבל אני צריך מונה מבקרים ולא מצאתי בשופ מקום :<
    בכל מקרה הייתי צריך את זה לעוד 20 דקות, לא נורא, נגיד לה שלא הצלחתי..

פרטי משתמש

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאא.............. מצאתי אחד והוא נמצא בחוברת הכחולה של לימודי asp, html ו- js..... בכל מקרה אם תצטרך שוב תגיד לי...

פרטי משתמש

בסוף מצאתי אחד, כולה 3 שורות xddd
    זה application משהו,
    חוברת כחולה(אין לי) זה של הילה קדמון הזאת?
    תודה

פרטי משתמש

לפי מה שאני זוכר:
    application("mone")=application("mone")+1
    משהו כזה
    - רוברט בראונינג

פרטי משתמש

כן, זה מה שמצאתי...
    3 שורות, כי צריך עוד משו לפני ואחרי..

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

מידע אודות האשכול הנוכחי

Users Browsing this Thread

כרגע 1 משתמשים צופים באשכול זה. (0 חברים ו 1 אורחים )